TY
Soru Sahibi
4 Nisan 2018 13:19

Direncli Depresyon

Merhabalar hocam 15 yildir depresyon hastasiyim kullanmadigim antidepresan gitmedigim doktor kalmadi en son gittigim doktordan biraz verim aldim 3 yildir gidiyorum ama hocam ilaclar beni hicbirzaman iyi normal yapmadi sadece daha az kotuyum.kullandigim ilaclar modiwake solian paxil hocam. Inanin ne yapacagimi sasirdim artik. Cok sikintili bir hayatim var bazen diyorum depresyonda degilim ama sikintilarim yuzunden boyleyim ama zorluklarla basetmeye hic gucum yok. Modiwake olmasa gunde 3 4 saat ayaktayim hep uyuyorum.beynim eskisi gibi calismiyor zor durumdayim cok daha bircok sey anlatabilirim. Yardim

1 cevap
Cevaplar (1)

Depresyon tedavisinde bu kadar farklı maddelerin kullanılması giderek yaygınlaştı. Tedaviye yanıt yeterli değilse incelemeler yapılması uygun olacaktır. Sağlıklı günleriniz olsun...

4 Nisan 2018 15:33