AN
Soru Sahibi
4 Nisan 2014 18:32

Dikiş izleri

Merhaba hocam.Bir ay önce kardeşim trafik kazasi geçirdi ve alninda ona yakin dikiş var.dikiş izlerini aza indirmek mümkün mu?bize conrakstubeks verdiler ,alti ay beklenmelidir dediler ancak görüntüsü kardeşimi çok rahatsız ediyor.erken donemde ne gibi işlemler yapilmalidir?lazer veya başka yöntemler için bilgilerinize ihtiyacimiz var.teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Atay Atabey
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Yara izi için en az 6 ay, daha iyisi 1 yıl beklemek gerekir. Böylece yara olgunlaşır ve son halini alır. Sonra ne gerekiyorsa yapılır. Bu arada contractubex kullanmak gerekir. Masajla yaraya aynı yönde uygulanır. Sağlıklı günler Dr. Atay Atabey

4 Nisan 2014 19:10