DY
Soru Sahibi
5 Mayıs 2014 14:25

değişik bir durum

hocam iyi günler,benim sorum sizi belki biraz şaşırtacak,daha önce böyke bişey duydunuz mu merak ediyorum ama durum şöyle: dün hafif tempolu yürürken vücudumun sağ tarafında,safra kesesinin oldugu bölgede bir oynama hissettim..yani normalde hiç bişey yok gibi,ağrı falan da yok ama koşar gibi yürüdügümde,ya da koştugumda sanki orası vücuttan bağımsız bi şekilde zıplıyor ve hareket ediyor..elimi üstüne getirdğimde ya da aynaya baktıgımda bir şişlik farketmedim,ama defalarca koşmayı denedim,her seferinde aynı şey oluyor,elbette öyle birşey yoktur ama tam anlatmak için şu tabiri kullanmak zorundayım; sanki yerinden kopmuş da koşarken yukarıya aşagıya zıplıyor gibi..sizce bu ne olablir hocam? daha önce hiç böyle bir şikayetle karşılaştınız mı??

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Abdulkadir Bedirli
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

İlginç bir durum, ancak safra kesesi ile ilgili bir USG yapılması safra kesesi hastalığı olup olmadığını izah edecektir.

10 Mayıs 2014 15:05