9 Mayıs 2013 15:39

DANIŞMA

SAYIN HOCAM 2 HAFTA ÖNCE BOĞAZIMDA HİSSETTİĞİM BİR ŞİKAYETTEN DOLAYI ÖZEL HASTANEDE KBB'YE GİTTİM ŞİKAYETİMİ ANLATTIM. DOKTOR BEYDE BOĞAZIMA AYNA İLE BAKTI. SONRA BOĞAZIMI DIŞTAN ELİYLE MUAYENE ETTİ. VE ÖNEMLİ BİRŞEY OLMADIĞINI SÖYLEDİ. ALLERJİK RİNİT TEŞHİSİ KOYDU VE İLAÇ VERDİ. EVHAMLI BİR YAPIM OLDUĞU İÇİN BOĞAZIMDA KÖTÜ BİR HASTALIK MI VAR KORKUSUYLA ÖZEL HASTANEYİ TERCİH ETTİM Kİ BOĞAZA ENDOSKOP İLE BAKABİLİYORLAR. ASLINDA GİTTİĞİM DOKTORSDA DA ENDOSKOP ALETİ VARDI AMA DOKTOR BEY AYNA İLE BAKTI KAMERAYLA BAKMADI. ŞİMDİ KAFAMA TAKILAN ŞU KORKTUĞUM GİBİ ÖNEMLİ BİR RAHATSIZLIĞIM OLSAYDI BU AYNA İLE BAKILDIĞI ZAMAN GÖRÜLÜRMÜYDÜ. DOKTOR BEY'İN SÖYLEDİKLERİNE VE TEŞHİSİNE GÜVENEBİLİRMİYİM. BOĞAZA AYNA İLE BAKMAK GÜVENİLİR BİR YÖNTEMMİDİR. YANİ KAMERA İLE BAKAR NİYETİYLE GİTTİM FAKAT OLMADI. SİZİN TAVSİYENİZ NE OLRU NE YAPMAM LAZIM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDER İYİ GÜNLER DİLERİM.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ferhat Korkmaz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

AYNA İLE MUAYENE YETERLİ. GEREKLİ GÖRÜLÜRSE ENDOSKOP KULLANILIR. GEÇMİŞ OLSUN.

10 Mayıs 2013 21:36