gm
Soru Sahibi
13 Ağustos 2015 19:00

Damar Sorunu

Merhaba hocam.penisimin sağ tarafında ki damar kökten uça kadar bi sertlik var, baş kısmına doğruda sağ tarafta sünnet dersinde hafif bir şişkinlide var.damarın başladığı kısımda sertlik inik halde iken elle dokunulduğunda hissediliyor boyle taş gibi damar tıkanmış gibi , kalkık iken baştan sona taş gibi oluyor derinin altında bir tel varmış hissi veriyor,yaklaşık 1 haftadır böyle, yüzmeye gitmiştim onun ertesi günü uyandım yanım ağrıyor sağ taraf kasıklara filanda vuruyor agrı,penisimde bu halde acaba ciddi birsey mi hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

Penisin mondor hastalığı beklediğinizde kendiliğinde düzelebilir, aspirin düşük doz verilebilir..10 gün kullanılabilir, kendiliğinden geçecektir.. Direkt bana ulaşabilmek için aşağıdaki web sayfalarına ve facebook sayfalarına bakabilirsiniz.. Alttaki telefon numarasından asistanıma mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.. Op.Dr.Murat ÇELTİK Doktorlar merkezi Abdi İpekçi cad. Reasürans Han 1 No:57 Kat :3 Nişantaşı İstanbul Tel: *** *** ** 55 Cep: *** *** ** 96 Web: www.muradceltik.com www.bobrektasiameliyati.com www.varikoselcerrahisi.com www.sertlesmesorunutedavisi.com www.edswtedavisi.com facebook: www.facebook.com/opdrmuratceltik www.facebook.com/varikoseltedavisi www.facebook.com/bobrektasitedavisi www.twitter.com/opdrmuratceltik

13 Ağustos 2015 19:17