ÜM
Soru Sahibi
16 Şubat 2012 20:20

damaklarımmm :(

(çook acil lütfen )pınar hanım Öncelilke iyi çalışmalar.. ağzımda ve damaklarımda sürekli bi acımsı his ve aynı zamanda hafiften kramp tarzında acımalar oluyor. damaklarım sürekli sanki günlerdir su içmemişim gibi dişlerime yapışıyor. Yediklerimden tat alamıyorum sürekli tatlı gıdalar tüketimine yöneliyorum. Diş etlerimde acımalar oluyor. Aynı zamanda dişlerimi fırçalamama rağmen dişlerim hemen kirleniyor. Coğrafik bir dile sahibim ve reflüm var. Reflüden kaynaklanabileceği için doktora gittim ama olumlu bi sonuç alamadım ve aynı zamanda 2 yıl önce suisit girişimim oldu bununla bir alakası varmıdır? şimdiden çook teşekkür ederim ilgilenirseniz çook sevirim bu acımsılıktan gercekten bıktım psikolojik olarak çook etkileniyorumm...

1 cevap
Cevaplar (1)

öncelikle geçmiş olsun.damaklarınızda kuruluk, tükrük salgısının azlığını işaret ediyor.ağızdaki acılıktaysa reflünün etkisi büyük.mutlaka en yakın periodontoloji uzmanına gitmenizi öneririm..

19 Şubat 2012 10:22