as
Soru Sahibi
5 Nisan 2015 22:17

çölyak şüphesi

hocam kolay gelsin testlerimizi ekte gönderdim ilgilenirseniz sevinirim çok telaşlandık oğlum 10 aylık 72 cm boyunda 7500 ağırlığında çocuk doktorumuz gastroenteroloji doktoruna gönderdi o doktorda test istedi sonucunu ekte attım ben 175 cm eşim 165 cm boyunda ve kilolu değiliz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Deniz Ertem
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

MERHABA, TESTLERİNİZ TAMAMLANINCA DR.UNUZ DEĞERLENDİRECEKTİR AMA ÇIKAN SONUÇLARA GÖRE ÇOCUĞUNUZDA CİDDİ DEMİR EKSİKLİĞİ VAR VE BOYU ORTA AMA KİLOSU ÇOK DÜŞÜK BENCE ÇÖLYAK HASTALIĞI ARAŞTIRILMALI AMA GENELLİKLE ÇÖLYAK HASTALIĞI DAHA GEÇ YAŞTA ORTAYA ÇIKAR. SAĞLIKLI GÜNLER

9 Nisan 2015 00:08