UD
Soru Sahibi
20 Aralık 2017 02:31

Çok endişeleniyorum

Çok endişeleniyorum Hocam merhaba 4 yaşındaki kızımı yıkarken ani hareket yaptı ve elimdeki lif ile vajinasına çarptım çok az kan geldi ertesi güne kadar kuzum sızı çekti herhangi kötü bir şey olmuşumdur acaba zarında yoksa sadece zedelenmişmidir çok endişeliyim lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler saygılarımla hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba genital bölge travmalara karşı hassasdır sürtünme ve çarpmalarda çabuk kanayabilir. genellikle bu şekilde olur ve antibiyotikli deri pomadı ve temizlik ile tedavi edilir. himende problem var mı onu ancak muayene sırasında görebiliriz. geçmiş olsun.

21 Aralık 2017 11:03