KF
Soru Sahibi
3 Ocak 2018 01:40

Cocuk Dolgusu

Iyi gunler hocam 4 yaainda kizim var dolgu yapiyor musunuz.Donus yaparsaniz sevinirim.iletisim numarasi verirseniz detayli sorarim

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle her yaşta çocuğa dolgu yapılabilir ancak 4-5 yaşında çocuklar pek dikkatini odaklayamadığından ve hekim koltuğunda rahat bir şekilde oturamadığından tam anlamıyla dolgu yapamıyoruz. Çocukların çok olduğu kliniklerde üniversitenin çocuk böllümlerinde daha rahat durup tedavi yaptırıyor bu yaştaki çocuklar. ayrıca sedasyon veya genel anastezi etkisiyle de tüm tedavileri bir kerede yapılabilir. Ancak Iğdır da böyle bir tedavi imkanı yok. bide genelde ağrı her ağrı hissinden sonra ebeveynlerin dişte bir şeyler olduğunu fark ettiğini görüyoruz. bu durumlarda genellikle diş dolgu aşamasını geçmiştir. kanal tedavisi veya süt dişi ise çekim daha uygun tedavilerdir bu durumlarda . kliniğimizin telefonu : *** *** ** 24

3 Ocak 2018 09:20