EM
Soru Sahibi
10 Şubat 2018 11:52

Ck yüksekliği

Hocam iyi günler 17 aylık erkek çocuğu yiyenim war 4ay önce yapılan testlerde CK yüksek çıktı *** *** ** gün sonra tekrar yapıldı 9200 doktor kas hastalığından şüphelendi genetik test istedi onun da sonucu negatif çıktı testten 2ay sonra CK 1030 çıktı hocam çocuğun fiziksel muayenesi iyi yürüyor oturuyor herhangi bir sıkıntı yok çocuk doğduğundan beri herzamn hasta ve herzamn enjeksiyon tedavisi gördü hastalıksız kaldığı 2 ay süre içinde CK bin otuza düştü bu iyi bişey mi kafamız çok karışık cevabınız için şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ebru Kolsal
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

1030 hala çok yüksek mutlaka çocuk nöroloji doktorunun takibinde olun

12 Şubat 2018 16:30