gz
Soru Sahibi
5 Eylül 2015 19:02

cinsel isteksizlik

Kardesim esiyle beraber olunca cok aci cekiyor.esinden tiksindigini onu opunce bile zorlandigini soyluyor.anlasma konusunda da sikintilari var istegiyle evlenmis olmasina ragmen.hangi bolume gitmesini onerirsiniz.urfada oturoyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İmran Ayhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çift olarak cinsel terapi almaları gerekiyor. Ankara'da Dr. Cem KEEÇE var onu tavsiye derim. Ben Vajinismus tedavisi le ilgileniyorum. Bahsettiğiniz sorun çift terapisi ile yapılmakta. Maalesef Urfa'da tavsiye edebileceğim bir isim yok. Aşağıda iletişim bilgilerini yazıyorum. Saygılarımla. http://cemkece.com.tr/ *** *** ** GSM *** *** **

6 Eylül 2015 20:06