AH
Soru Sahibi
25 Temmuz 2017 02:21

Eşimle prblm

Hocam ben 3 yıllık evliyim eşimle ilişkiye girdiğim zaman hiç zevk almıyorum ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İmran Ayhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Öncelikle bir kadın hastalıkları uzmanına muayene olup yapısal bir sıkıntının varlığı araştırılmalı. Eğer yapısal bir rahatsızlık söz konusu değil ise şikayetiniz ruhsal/psikolojik olabilir. Bu konuda faaliyet gösteren dernekler ve bu derneklerin bulunduğunuz ilde cinsel terapistleri mevcut. Bu terapistlerden aile terapisi yardımı almanız uygun olur.

3 Ağustos 2017 13:03