KB
Soru Sahibi
29 Ocak 2018 14:29

cinsel anlamda güçsüzlük

Yaşım 19 bazen sertleşme sorunu yaşıyorum bundan önce çok sık mastürbasyon yapıyordum her gece 4-5 defa ancak bu aralar bırakmaya çalışıyorum sorun bundan kaynaklı mı ve nasıl çözebilirim?

2 cevap
Cevaplar (2)

geçici bir sorun/ performans endişesi.. kendiliğinden düzelecektir

29 Ocak 2018 20:37
KB
Soru Sahibi

Hocam geçme süresi ne kadar tahminen? Bazen mastürbasyon anında ereksiyon olmadan da ihtişam oluyorum. Ama son zamanlarda gördüğüm bir olay eskiden yoktu.

1 Şubat 2018 00:17

duzelecektir/ endise etmeyin

10 Şubat 2018 15:26