şs
Soru Sahibi
4 Nisan 2016 23:38

çil lekesi

merhaba emziren bir anneyim anne sütüne geçmeyek leke açıcı bir krem tavsiye eder misiiz.?doktorum skinoren ve tritone fort önerdi bir fayda göremedim başka bir doktorda unitone 4 önerdi sizce etkili olur mu? teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Selma hanım bu dönemde unitone kullanabilirsiniz ve gün içinde mutlaka güneş koruyucu, sonbahar Döneminde ise daha etkili bir tedaviyi cildinizi değerlendirerek karar vermek uygun olur. Sevgiler

5 Nisan 2016 18:04