ÖS
Soru Sahibi
30 Temmuz 2017 22:06

ÇATLAK VE ERGENLİK

Hocam öncelikle merhabalar ben 14 yaşindayım 172 cm boyum var ve 80 kiloyum ve her yerim çatlak dolu karnımda simit bölgesinde bacak arasında diz arkasında belin birazında hatta o simit dedigimiz yan tarafların üstündede yani yan tarafla koltuk arası bile tamamiyle catlak dolu çok utanıyorum daha önce bi tca peeling diye biseyi arastırdım fakat yaşımın küçük olduğunu söylediler sizce ne yapmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)

Biz biodermogenesi yöntemi ile başarılı sonuçlar alıyoruz. Yaş sınırı olmadan uygulanan bir yöntem. Size bu tür bir tedavi yardımcı olabilir.

2 Ağustos 2017 09:43