DD
Soru Sahibi
26 Eylül 2017 21:30

Castleman hastaligi

Merhaba, Iki ay önce pankreas ile mide arasindan mandalina büyüklügünde Hyalen vasküler tip castleman tümörü alindi ameliyatla. Dünyada nadir görünen bir hastalik oldugu disinda fazla bilgi alamadim doktorlardan. Malesef ameliyat oldugum hastanedeki ilk castleman hastasiyim. bu nadir tümör hakkinda ve ilerde tekrarlama riski olup olmadigi konusundaki her bilgi benim icin cok Önemli. Simdiden cok tesekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Berkhan Savaşçın
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Genelde lokalize tipleri iyi seyreden bir hastalıktır. Tüm patolojik ve tetkik sonuçlarınızla beraber bu konuda deneyimi olan bir hekim veya eğitim hastanesine başvurmanızı öneririm. Saygılar

29 Eylül 2017 11:11
DD
Soru Sahibi

Merhabe Hocam, Geri döndügünüz icin cok tesekkür ederim. Ben yirtdisinda yasiyorum ve izmire izine geliyorum . Castleman hastaligi üzerine tecrübesi olan , tavsiye edebileceginiz bir hekim varmi izmirde?

29 Eylül 2017 11:31
Op. Dr. Berkhan Savaşçın
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Geldiğiniz zaman ararsanız size yardımcı olabiliriz. Saygılar

3 Ekim 2017 01:31