BM
Soru Sahibi
23 Ocak 2018 12:15

Burnum dan sıvı geliyo

Merhaba hocam burnundan sarımsı bir sıvı aktı su kıvamında hemen KBB ye gittim hiç birşey görünmediğini söyledi ondan yaklaşık 3 hafta sonra birdaha aynı sıvı aktı bunun nedeni ne olabilir bu sefer hangi doktora gitmeliyim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi

BEYİN CERRAHİSİNE GİDİNİZ RİNORE OLABİLİR BEYİN BOŞLIUKLARINI GÖRMEK İÇİN İLÇALI TOMOĞRAFİ ÇEKİLEBİLİR GEÇMİŞ OLSUN

23 Ocak 2018 12:26
BM
Soru Sahibi

Teşekkür ederim hocam

25 Ocak 2018 00:39
Prof. Dr. H. Özgür ÖZDEMİR
Beyin ve Sinir Cerrahisi

geçmiş olsun

25 Ocak 2018 08:36