CM
Soru Sahibi
16 Ağustos 2022 14:22

Bulantı sorunu

Hocam selamlar daha önce bağırsaklarım ile ilgili sorun olmuştu antibiyotiğe bağlı cıvık dışkılama ve gaz var dendi doktorum o sorunu çözdü şimdi baya iyiyim ama son 15 gündür ara bir mide bulantısı olmaya başladı gaviscon alındım rahatlama oluyor bende korkuyorum bu sıralama kötü bir şeyin habercisi mi teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Meltem Batmacı
Dahiliye - İç Hastalıkları

Sadece bulantı için direk kötü bir şey habercisi demek çok zor olur. Bulantı süresi ve şiddeti de çok önemli. Hala devam ediyorsa bulantınız, tetkik edilmeniz gerekli olur. Bir dahiliye hekimine başvurun, gerekli şekilde ilgilenilir. Çok geçmiş olsun.

25 Ekim 2022 13:30