TM
Soru Sahibi
5 Aralık 2017 11:14

Boyundaki şişlik

Hocam 9 yasindaki oğlumun kulağınin altinda nohut büyüklüğünde iki tane sislik var şu an su çiçeği geçiriyor doktora gittiğimizde şişlikler biraz daha büyüsün oyle gelin dedi ama yinede korkuyorum tehlikeli olabilirmi ne yapmalıyım vereceğiniz cevap icin şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Sibel Spinu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba. öncelkle çok geçmiş olsun. Su çiçeği geçiriyor diyorsunuz . Bu durumda lenf bezlerinin büyümesi çok normal .Hastalığın geçmesi ile birlikte lenf bezleri de küçülecektir.

8 Ocak 2018 12:39