YA
Soru Sahibi
12 Temmuz 2014 14:55

Boyunda Şişlik

Hocam benim boynumun sağ tarafında bir şişlik var 2 yıldan fazladır ama annem çocukkende oldugunu söylüyor. 2 kere us çektiler ve fiziki muayene yaptılar sağda 2.3 lük lenf nodu tespit edildi. 2 doktorda bişey yok dedi. Genel kan testleride normal çıktı. ileride bir sorun olusturur mu kanser gibi yaş 16 bu arada.Bende sinüzit, rinit var bu şişlik bunlardan kaynaklnıyor olabilir mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erdoğan İnal
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

NODÜLÜN 2 SENEDİR DEVAM ETMESİ NEDENİ İLE İNCELENMESİ VE GEREKİRSE CERRAHİ OLARAK ÇIKARTILARAK İNCELENMESİ UYGUNDUR.PROF.ERDOĞAN İNAL

13 Temmuz 2014 12:40