sz
Soru Sahibi
23 Ağustos 2017 19:47

Boyuna alınan darbe

Merhabalar efendim, bugün ben bir eğlence merkezindeyken boynum bir iki kere çarpışan arabada arkaya doğru çarptı, şuan boynumda bir ağrı yok fakat bir hassaslık değilde ağırlık gibi bir şey var yani nasıl anlatsam.Kısacası diyeceğim şudur ki hastaneye gitmeli miyim hemen, yoksa bir ağrı sızı çıkarsa o zaman mı gitmeliyim şimdi ağrı yok da, olurda içerde bir şeyler olursa felan?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Gecikme için üzgünüm. Bahsettiğimiz durumda boyun kaslarınun ani zorlanmasına bağlı spazm ve ağrı olabilir. Hastaneye gitmenize gerek olduğunu düşünmüyorum. Bu gibi durumlarda istirahat ve gerekirse ağrı kesicler yeyerşi olacaktır. Orfalama 4 gün içerisinde de şikayetleriniz azalacaltır. Geçmiş olsun dileklerimle.

2 Eylül 2017 10:12