ŞF
Soru Sahibi
19 Ocak 2017 21:07

Boyun us Lap izlenimi8

sol servikal zincirde 27x10 mm ebatlı bazıları kalın korteksli bazıları hilus yapılarını kaybetmiş çok sayıda lap mevcuttur.sol supraklaviküler 13x8 mm ebatlı birkaç adet lap izlenmiştir. Kan testleri Hgb 11.9 Mchc 31.8 Pdw 18.1 Lym 42.9 Mono 10.7 Eos 1.4 Crp 6.7 Sedim 5 Hocam bu sonçlara göre durum ne olabilir kritik mi? 1 aylık hikayede dokununca acı hissi, gece terlemesi, halsizlik son 2 haftadır karın şişkinliği...daha önce dr kontrolünde antibiyotik kullanıldı sadece acı hissi geçti...şimdi antibiyotik bitince dokununca acı hissi devam ediyor... Onkolojik bi durum var mı acaba??

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Doğu Canoğlu
Radyasyon Onkolojisi

boyundaki laplardan biyopsi alinsa iyi olur,ancak bu sekilde onkolojik bir durum olup olmadigi anlasilabilir,kbb veya hematoloji den yardim alabilirsiniz

19 Ocak 2017 21:58