sk
Soru Sahibi
5 Mart 2014 08:35

boyun fıtığı

Hocam merhaba esimde boyun fitigi(c4-5, c5-6,c6-7) var..18 seans FTR (isitma-elektrik-masaj)aldi ama hala boyun fitigi gecmedi.İlac olarak krem ve hapkullandi -10-15 tane igne vuruldu. Bir fizyoterapist Mckenzie yontemi ile fitiklari geciriyormus. Ne yapalim? bir fizik tedavi uzmanına daha mı gidelim? Ne önerirsiniz? Saygilarimla.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ümit Hazar
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Fizik tedavi görmesine rağmen eşinizin fayda görememesinin nedeni ; ya gördüğü tedavi süresinin yeterli olmamasına ya da tatbik edilen cihazların yetersiz ve kalitesiz olmasına veyahutta eksik cihazlarla yanlış tedavi görmesinden ya da fizik tedavinin tedavide tek başına yetersiz olmasından kaynaklanmaktadır. Benim size önerim ; eşinizi bizzat konusunda çok iyi bir eğitim almış , deneyimli bir fizik tedavi uzmanına şahsen muayene ettirerek gerekli tedaviyi gördürmeniz olacaktır. Geçmiş olsun , acil şifalar dilerim. Dr. Ümit Hazar www.umithazar.com

18 Mart 2014 02:38