MA
Soru Sahibi
15 Şubat 2012 14:32

boy uzatmak

merhaba ben yirmi yaşına yeni bastım cerrahi yolla boy nasıl uzatılır?bunu merak ediyorum ayrıca bir riski varmı ?ücret olarak talep edilen miktar ne?acil cevaplarsanız sevinirim .iyi günler hoşçakalın

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şafak Sahir Karamehmetoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Sayın Ayşe Nur Musaoğlu, Boy uzatma benim branşımla ilgili değil, bir ortopediste danışabilirsiniz. Sağlık ve esenlik dileklerimle, Prof. Dr. Şafak Sahir KARAMEHMETOĞLU İÜ Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Tel: *** *** ** 16 GSM: *** *** ** 85

18 Şubat 2012 00:11