BK
Soru Sahibi
27 Mart 2018 18:44

Boğazda takılma

Doktor bey yaklaşık 3 aydır boğazımda yutkunurken takılma hissi var. Bazı zamanlar düzeliyor ancak sonra tekrar başlıyor. Bir çok uzmana göründüm ancak şikayetim devam ediyor. Burun kemiğimin eğri olduğu ve geceleri ağzımdan nefes aldığım için boğazımda kuruluk olabileceği söylendi. Boğaz spreyi ve ağrı kesiciler kullandım. Sabah uyandığımda herhangi bir sıkıntım yok yemek yedikten sonra başlıyor. Artık bu durum beni çok rahatsız etmeye başladı. Ne yapacağımı bilmiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mustafa Acar
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun büyük ihtimal reflünüz var ve yemek sonrası sizi rahatsız ediyor bir KBB yada gastroloji uzmanına gitmenizi tavsiye ederim

25 Mayıs 2018 22:26