CF
Soru Sahibi
27 Mart 2017 13:20

Bogazda beze

Iyi haftalar Haldun Bey, annem yaklasik 10 senedir alerjik astim hastasi. Son 2 yildir da surekli rahatsizlaniyor ve durmayan bir oksurugu oluyor. Gogus, alerji, kbb bolumlerdeki doktorlara gittik fakat kortizon almadan oksuruk dinmiyor. Bu arada annem surekli sag cene altindan bir noktanin oksuruk yaptigini, orada bir beze oldugunu soyluyor. Bir suru kbb doktoruna gittik,dilini cekip bakiyorlar, bir sey yok diyorlar. Geniz akintisi oldugunu soyleyip, spreyi verip, gonderiyorlar. Nasil ilerlememizi tavsiye edersiniz? Gercekten artik ne yapacagimizi sasirdik.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Haldun Oğuz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sayın Çetin, annenizin tam bir KBB ve baş boyun muayenesini yapmamız uygun olur. Bu muayene endoskopik incelemelerini de içerecektir. Ardından, ihtiyaç olursa gerekli görüntüleme yöntemleri ile değerlendirmeye devam edilebilir. Lütfen randevu alınız ve elinizdeki tüm eski tetkiklerle birlikte annenizi muayeneye getiriniz. Geçmiş olsun dileklerimle.

29 Mart 2017 16:56