kz
Soru Sahibi
18 Ocak 2014 21:08

Birazcık da Olsa Düzelmez mi?

Hocam,doğuştan ayaklarımda çarpıklık var,ayağımın iç kısmına basıyorum.Ayakkabıların iç kısımları hemen yıpranıyor.bütün bunları dert etmiyorum ancak kızım büyüyor arkadaşları benim yüzümden onunla alay ederler diye üzülüyorum.Hiçbir tedavisi yok mudur?

3 cevap
Cevaplar (3)
Doç. Dr. Bülent Kılıç
Ortopedi ve Travmatoloji

MERHABA, MUAYENE ETMEDEN YORUM YAPAMAM, GEÇMİŞ OLSUN.

20 Ocak 2014 11:48
kz
Soru Sahibi

UCBL tabanlık diye bir şey duymuştum...Faydası olabilir mi?

21 Ocak 2014 22:21
Doç. Dr. Bülent Kılıç
Ortopedi ve Travmatoloji

Butür cihazların faydasına inanmamaktayım. iyi günler.

22 Ocak 2014 09:41
kz
Soru Sahibi

Merhaba Hocam,aşil tendonumun kısa olduğunu fark ettim,çünkü ailemde tüm bireyler çömelebilirken ben topuğum yere değerek çömelemiyorum,topuğumu yere değdirdiğimde arkaya düşüyorum,bunun bir tedavisi var mıdır,ayağımda bir nebze düzelme olur mu,ne tavsiye edersiniz?Teşekkürler...

15 Ekim 2015 22:37
Doç. Dr. Bülent Kılıç
Ortopedi ve Travmatoloji

ayak hekimleri ile görüşün lütfen

17 Ekim 2015 00:51