ac
Soru Sahibi
15 Nisan 2013 20:10

bilgi

merhaba ben mart ayının 2 sinde kurtaj oldum nisan 7 de adet gördüm fakat adetim nisan 13 de kahverengı akıntı olarak gelıyodu ve bı korunmasız bırlıktelıyım oldu fakat hemen asırı akıntı geldi kahverengı ve kana dönuk o yuzden henuz ertesi gun hapı almadım gebe kalma ıhtımali ne kadardır .. simdiden teşekürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar; Böyle bir yüzde vermek yanlış olur. gebelik ihtimalinden dolayı kadın doğum uzmanına başvurup gebelik testinizi yaptırmanız gerekmektedir. saygılarımla

17 Nisan 2013 13:16