te
Soru Sahibi
29 Ocak 2013 21:00

bilgi

mrb doktor bey.sizin alanınızda oldukça basarılı bir doktor olduğunuzu araştırdım. doktor bey biz 3 defa aşılama ve 1 defa tüp bebek yaptırdık sonuç alamadık.bize açıklanamayan infertilite teshisi konmustu.eşim ve bana yapılan tüm tettikler normaldi.bu asamadan sonra ne yapmalıyız?nasıl bir yol izlemeliyiz. son olarak PRESSED diye bir jeli kullananlar varmış ve hatta bundan sonuç alanlar varmış.bu konudaki fikrinizi de önemsiyorum.kullanılmasında bir sakınca var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Timur Gürgan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sevgili Hastamız, öncelikle bu konuda size ayrıntılı bilgi verebilmem için size ait birtakım muayene ve tetkik bulgularına ihtiyacımız vardır. Ama şunu söylemek istiyorum. Dünya da Amerika ve Belçika da Türkiye de ise yalnızca bizde bulunan ve gebeliği yüzde 60 oranında arttıran teknolojiler sayesinde probleminize yardımcı olacağımızı düşünüyorum. Bunun dışında 20- 30 yaş arası genç çiftlerimize 'Easy Baby(Kolay, ekonomik, çabuk bebek)' adlı projemizden yararlanabilirsiniz. Maddi açıdan da daha uygun olan ve aynı tekniklerin uygulandığı bu kampanyamız daha çabuk ve daha uygun olması açısından siz genç çiftlerimizin hizmetinde. Mart sonuna kadar sürecek olan bu kampanyamızdan yararlanmak istiyorsanız ayrıntılı bilgi için *** *** ** 05 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımla..

1 Şubat 2013 11:37