-M
Soru Sahibi
12 Kasım 2015 21:14

Bilgi verebilir misiniz .?

Merhaba Pet / CT sonuçlarında şu terimler yazıyo ve bize hiç bir bilgilendirme verilmedi Acaba bize bilgi verebilirmisiniz .? * Sağ iliak kemik posteriorunda osteoblastik hiperaktivite gösteren 24 mm boyutlu sklerotik lezyon ve kraniumda sol parietal kemikte osteoblastik hiperaktivite gösteren 14 mm boyutlu litik lezyon izlenmekte olup bulgular met. ile uyumludur. Sizdeb cevap bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba lar Öncelikle geçmiş olsun. Hastalıgınızı ve kemoterapi gibi birtedavi alıp almadığınız hakkında ve Önceden pet ct sonucunuz var mı bana cevap yazarsanız daha sağlıklı bilgi verebilirim.

16 Kasım 2015 06:38