go
Soru Sahibi
12 Ekim 2013 16:43

biküpid ve aort kapağı darlığı

artvinden yazıyorum 15 günlük kızımda biküspid ve aort kapağı darlığı teşhisi konuldu darlığın şu anda 35 olduğu 50 civarında ameliyat gerektiği söyledi konuyla alakalı bilgi verirseniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ertürk Levent
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Kardiyolojisi

Bu hastalık özelliklel 15 günlükken tanı konmuşsa çok önemlidir. Bunla ilgili sizi bekleyen sorunları sizle çok uzun konuşmak gerekir. Ne yapmak gerekir, kızınızı ileride ne gibi sorunlar bekliyor vb. Bu ayrıntılı bilgiyi de e mail ile vermek mümkün değil..Çünkü bu hastalıkta çok fazla değişken vardır .... Bu nedenle ayrıntılı bilgiyi sizi izleyecek olan çocuk kadiyologundan almalısınz saygılarımla

12 Ekim 2013 17:28