HH
Soru Sahibi
31 Mart 2012 12:37

beyin küçülmesi

hocam beyin küçülmesi ile ilgili sunumum var araştırdım bazı bilgiler buldum ama bu konuda yardımcı olurmusunuz..ek kaynak verirmisiniz.... -beyin küçülmesi nedenleri -tedavisi -sonucları şeklinde

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Safiye Bilgin
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba, Beyin küçülmesi geniş bir konu. Bunu ancak hastanın yakınması ile birlikte değerlendirmek gerekir. Her beyin küçülmesi anlamlı değildir. Bu konu hekimle birlikte değerlendirilmelidir. Sağlıklı günler dilerim.

4 Nisan 2012 20:28