AU
Soru Sahibi
3 Eylül 2017 21:42

Beyin hiperdens nodüler

Sağ kaudat nukleus anterior kesim komşuluğunda 4mm boyutunda hiperdens görünüm mevcut olup takip önerilir bu ne demek önemli midir

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Pınar Akdemir Özışık
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uğur Bey, 29 yaşında olduğunuz yazılı. Genç yaşta birinden durup dururken beyin MR'ı istenmesi zaten rutin değil. Şikayetleriniz olmalı ki doktorunuz mr istemiş. Haliyle sizi görüp muayene etmiş ve bu tetkiği istemiş olan doktora bu soruyu sormanız gerekir. Raporda yazılı olan sonuç önemli de olabilir.

3 Eylül 2017 22:03