KM
Soru Sahibi
16 Aralık 2013 14:55

bel soğukluğu

merhaba hocam bir konuda yardımınıza ihtiyacım var bel soğukluğunun kısırlığa neden olduğu doğru mudur ne kadar süre sonra geçer bu hastalık ve ne kadar süre sonra cinsel ilişkiye devam edilmelidir şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. BİLİM CANTURK
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Merhaba, Bahsettiğiniz hastalığın tedavi süresi uzundur. Kronik hastalıklar grubuna dahil edilir. Kısırlık yapabilir. Ama hastalığın iyileşmesi İçin gerekli tedavileri alıyorsanız kısırlık oluşmayabilir.cinsel beraberlik İçin doktorunuzun önerisi gerekmekte.

2 Mart 2014 08:28