yh
Soru Sahibi
5 Ağustos 2014 08:49

bel fitigi

Hocam bel fitigi ve kaymanin yuzde yuz tedavisi var mi? Yada boyle bisey yakin zamanla olabilecek mi cunku butun tedavi yontemleri yuzde yuz tedavi etmiyor ameliyat bile sonrasindaki nuks olasiligini yok etmiyor ve kisinin hareketlerini kisitliyor bildigim kadariyla..bu tedavi dunyada mi yok yoksa turkiye de mi henuz yok tsk ederm

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Arzu İrban
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Sayın Halil Bey hayatta hiçbir şeyin 100% garantisi yoktur.

5 Ağustos 2014 09:10
yh
Soru Sahibi

Hocam yuzde 100 den kastm normal insanlar gibi hareket edwbilmek spor yapabilmek agir kaldirabilmek..bunlari saglayacak bi tedavisi varmi diye sormustm

6 Ağustos 2014 02:10
Prof. Dr. Arzu İrban
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Sayın Halil Bey, MRlarınız alıp İstanbula gelin, kan tahlillleriniz yaptırarak gelirseniz (kan sayımı, protrombin zamanı, INR) muayenizi yapıp, işlemlerinizi toplam 2.5 sa. içinde yapıp sizi evinize yollarız. *** *** ** 77'den gelmeden randevunuzu almanız gerekiyor. İyi günler dilerim.

6 Ağustos 2014 09:32