5 Şubat 2018 13:01

Bebek hareketleri

Hocam merhaba. Ben 25 hf gebeyim son gunlerde bebegimin hareketleri cok asagida karnimi degilde sanki ic taraflari kalca kemiklerimi tekmeliyor sirt ustu yatincada kasiklarima ve alt bolgeme tekme atiyor.son kontrolde makat gelis demişti doktor o yuzden olabilir mi bilgilendirirseniz cok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Bülent Çakmak
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Merhaba, muhtemelen dediğiniz gibi bir durum söz konusu. Ama muayene etmeden net birşey söylemek yanlış olur. Doktorunuzun önerilerine uymanizda yarar var. Sağlıklı günler dilerim.

6 Şubat 2018 18:50