6 Ocak 2018 14:41

Bebegimin sagligi

Mrb hocam benim bebegim 2 aylik yaklasik yalniz anne sütü veriyorum 2 haftadir kakasini yapinca sümükļü oluyo birde icinde beyaz seyler var sanki birsey yiyipte sindirmemis gibi birde cok kotu kokuyo kakasida gazi da oyle bulundugum yerde cocuk dr yok ondan dolayi goturemiyorum hastaneye diger dr larda bakmiyorlar zaten simdiden tsk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Özlem Acar, uzmanlık alanım çocuk cerrahisi biliyorsunuz. Ancak size şunları söyleyebilirim: Bu geçici bir durum da olabilir, mikrobik bir ishal de. Karar vermek için öncelikle bebeğinizin muayene edilmesi ve kaka incelemesi (kakada amip, parazit aranması ve gerekirse başka incelemeler) iyi olur. Bebeğinizin şikayetleri devam ederse çocuk doktoruna götürmenizde yarar olur. Sağlıklı günler dileğimle.

6 Ocak 2018 22:35