BD
Soru Sahibi
5 Mart 2018 14:56

Basınç hissi

Merhabalar hocam yaklaşık 1 haftadır başımda ve kulaklarımda basınç hissi var bazen ayağa kalkınca zonklama oluyor sağ kulağıma da günde 1-2 defa bir ağrı atıyor ama hemen geçiyor yaklaşık 5yıl önce sinüzit teşhisi konulmuştu sebebi bu mudur sizce ? Teşekkürler.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Hakan Soygür
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

İyi akşamlar, Sinüzit bu şikayetleri yapabilir. Ancak bunun dışında kulakla ilgili veya nöroloji ile ilgili bazı rahatsızlıklarda da, hatta tansiyona bağlı olarak bile bunları hissetmeniz mümkün. Önceye ait bir sinüzit rahatsızlığınız olduğu için tabii ki sizi önce bir kulak burun boğaz doktorunun görmesi, gerekirse sinüzit tomografisi çektirmesi, eğer kulak burun boğaz ile ilgili bir şey bulunamıyorsa nöroloji bölümüne yönlendirmesi doğru olur

6 Mart 2018 19:13
BD
Soru Sahibi

Çok teşekkürler hocam cevabınız için.

6 Mart 2018 19:34
Op. Dr. Hakan Soygür
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Rica ederim, ☺️

7 Mart 2018 08:48