AB
Soru Sahibi
2 Şubat 2017 14:28

Bas donmesi

Merhabalar ben bir kaç gün önce başımı salladim başım döndü acaba kristali oynamış olabilirmi ama gribim sallayınca siniz ut mi acaba çok endişeliyim heralde bir baş sallam siyla olcak iş değil darbe sonucu oynuyor dimi kristaller Allahın izniyle

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Deniz Akarca
Aile Hekimliği

Baş sallamasıyla kristaller oynamaz ,darbeyle de oynamaz ama stres , iç kulak hastalıkları,kalp damar hastalıkları,beyin damar hastalıkları varsa takip gerekir.

7 Temmuz 2017 13:46