ge
Soru Sahibi
7 Temmuz 2013 19:02

baş ağrısı ve omuz ağrısı

Merhaba hocam ben varikosel ameliyatı oldum 3 gün önce ameliyat öncesi sırtımdan iğne vuruldu ve belden aşağı uyuştu ameliyattan sonra 3 saatte belden aşağı bölgeyi hissettim. Sıkıntım şu hocam 4 gün oldu neredeyse dikislerimi aldiracagim ama bendeki baş ve boyun ağrısı geçmedi ne zaman iyi olurum hocam. Yatalak hastalık kötü yardımcı olur iseniz sevinirim. Simdiden teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fikret Kutlu
Anestezi ve Reanimasyon

Ttilde olduğum için cevap gecikti, Bu şikayetler sık olmasa da spinal anesteziden sonra görülebilir. Tahmin ederim şu anda geçmiş ya da geçmek üzeredir. Genelde iz bırakmadan geçer. Geçmiş olsun

17 Temmuz 2013 11:27