am
Soru Sahibi
1 Mayıs 2018 01:17

Bankart lezyonu

Yaşım 22 Hocam size ocak 2016da bankart ameliyatı oldum gatada ameliyattan 16 ay sonra tekrar omuzum çıktı ve şuan 28 ay oldu ameliyat olalı omuzum ameliyat sonrası 5-6 kere çıkmış oldu mr çekindim bankartta ayrılma var ama yırtık MRda gözükmedi varmı yok mu diye ilaçlı film gerekiyormuş ne yapmam gerekiyor bilginize ihtiyacım var

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Servet TUNAY
Ortopedi ve Travmatoloji

Sevgili Mert Armut, omuzunun muayenesi ve MR ile değerlendirmesinin yapıldıktan sonra şikayetlerini ve beklentilerini değerlendirip tekrar ameliyat uygulanabilir. Sevgi ve saygılarımla

18 Mayıs 2018 22:34