AP
Soru Sahibi
17 Mayıs 2018 22:01

Bağırsak hastalıkları

Hocam merhabalar , 37 yaşında erkek bireyim dahiliye bölümüne gittim Kan sayımı testi yaptırdım tam kan sayımı değerlerimde her hangi bir problem çıkmadı sedimantasyon testite yaptılar sedim değerim 4 , Sağlık ocağı kurumunda tekrar test yaptırdım her hangi bir sorun yine yoktu testlerimde , bunlara ek olarak CRP, VE FERRİTİN değerlerimede bakıldı ve bu değerlerimde de her hangi sorun çıkmadı ,hocam benim kafama takılan eğer vucudumda kanser hücresi yada iyi huylu veya kötü huylu bir tümör olsaydı bağırsaklarda CRP,FERRİTİN ve SEDİMANTASYON değerlerinde her hangi bir anormallik söz konusu olup hekime fikir verirmiydi, yani karaciğere metastaz yapan son evre kanser olsa bu değerlerde anormallik olurmuş hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Sönmez
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Kan testleri her zaman kanser varlığını göstermeyebilir. Asılolan doktprun muayenesi ve sizden aldığı hikaye bilgisidir. Sağlıklı günler dilerim

26 Mayıs 2018 11:59