ga
Soru Sahibi
11 Nisan 2014 19:47

bacagim yandi iz kalir mi?

Merhaba doktor bey.ben iki gun once yandim.tavadaki kizgin yag dizim ve ayak bilegim arasina buyuk lekeler yapti.hemen suya tuttum acisi ilk gun cok siddetliydi eczaneden silverdin verdiler suruyorum cok fazla acim yok ama buyuk kirmizi lekeler var su da toplamadi soyulmada yok.ancak biraz sizliyor.ilcede ogretmenlik yaptigim icin henuz cildiyeye gidemedim ama en kisa zamanda gidicem.sorum bacagimda iz kalir mi.cunku lekeler cok belirgin ve kirmizi simdidentesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Görgün
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

S.Ayşe Yaklaşık 20 günde iyileşir ve büyük ihtimal önemli bir iz kalmaz.İlacı kullanmaya devam edin.Slm.

13 Nisan 2014 09:58