TT
Soru Sahibi
7 Aralık 2015 15:44

Azı dişin pürüzsüz yerinde dış kısmın çürümesi parçalanması ve aşınması çıkıntılı olması

Merhaba hocam 16 yaşındayım benim azı dişimin pürüzsüz dış yerinde çürük oluştu ve zamanla çıkıntılı oldu parçalandı oraya çürük dolgusu yaptık beyaz acaba o parçalanan çıkıntılı kısım zamanla düzelirmi dolgu yapıldı zamanla toplarmı pürüsüzleşirmi parçalanan çürük yerler hocam bilgi verirmisiniz önerileriniz nelerdir hocam geniş bir çürük ve parçalanmıştı aşınmıştı iyice dolgu yaptık ama düzelirmi hocam zamanla iyileşirmi önerileriniz nelerdir

1 cevap
Cevaplar (1)

zaman ıcınde ıyılesmez.bır sıkıntınız varsa düzeltilmesi gerekir.saygılar...

2 Ocak 2016 12:54