TC
Soru Sahibi
28 Eylül 2015 20:54

Ayaklarımın Üşümesi

Merhaba doktor hanım.22 yaşındayım ve kendimi bildim bileli özellikle kış aylarında ayaklarım hep üşüyor.Sanki buz dolu bir kovadaymış gibi hissediyorum.Ayaklarım sürekli soğuk olduğu için sürekli tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum ve bu durum oldukça rahatsız ediyor.Kan tahlili yaptırdığımda bir anormallik olmadığı söylenmişti.Şu an yurt dışındayım ve doktora gitme olanağım kısıtlı.Sürekli çorapla geziyorum.Çorapsız uyumaya kalktığımda gece tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum.Sizce neden olabilir ya da bana herhangi bir öneriniz var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Füsun Saadet Baloş Törüner
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Kan tahlilleriniz normalse ek bir onerim olamayacak, uzgunum.

11 Kasım 2015 22:59