ÇP
Soru Sahibi
8 Mart 2018 15:10

Aşırı terleme

Hocam annem yeni menopoza girdi ve 2 yildir çok ciddi terlemesi var .10 dk içerisinde sırılsıklam oluyor ve devamli kiyafet degistrmek zorunda kaliyor.Yâşam kalitesi çok düştü.Ayrica terden dolayi sirt agrisi grip gibi hastaliklarida sıkça yasiyo Napabiliriz .Lütfen bize bi yardimci olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. İlkay Munoz Paris
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba ben Gözde, Doktor Hanımın asistanıyım. Menopaz tedavisi için muayeneye gelmeniz gerekiyor. Annenize yardımcı olup size randevu verebilirim. *** *** ** numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

13 Temmuz 2018 15:05