öz
Soru Sahibi
10 Kasım 2015 00:12

aşılama tedavisi

hocammerhaba 3senelik evliyim polikistik over hastasısyım vetroidim yavaş çalışıyor şuanda aşılma tedaisi aşmasındayız ve aşılmaiçin gerekli olan herşyei yaptırdık kan tahlili rahimfilmi herşey normale yakın çıktı eşiminde sprem tesi istedendi ve 21 milyon spermsayısı çıktı ve solda grade 3vorikolsel diye belirtti üroloi doktoru ama sperm sonucuyla aşılmaya yanıt alabilceğimizi söyledi aşılma şansımızı denemek istededik oyüzden ve benimde ultrasyonda bakıldı doktrum yumurta tembeliği var diye belirrtti adetin 3günü ultrasyonda bakıldı klomen başlandı 1.1 klomen kulnadım ve tekrarr muaneye gttim5.günü doktrum ultrsayonda bakarak sağda solda yok dedi yok derken ne demk istedi hocam yumurtalmamamı yok gelişmememi yok ve cuma günü tekrardan gelin bidha bakalım diye belirtti hocam eyer klomen tedavisine olumlu sonuç alamassak aşlılmada olmazmı çok tesşekürler saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Öznur Gökçen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yumurta yeterince gelişmemiş muhtemelen,yumurta olunca aşılama yapılır.

4 Aralık 2015 09:21