gd
Soru Sahibi
29 Ağustos 2016 10:04

aşılama sperm değerleri

MERHABA 23/08/2016 TARİHİNDE 5 YUMURTA İLE AŞILAMA YAPILDI aşılamadan sonra ilişki önerilmedi EŞİMİN sperm DEĞERLERİ HAZIRLAMA SONRASI VOLUM:0.6 ML SAYI 61x10^6/ml HAREKETLİLİK%93 PROGRESİF HAREKETLİLİK(+3,+4) : %90 PROGRESİF HAREKETLİ SPREM SAYISI:51x10^6/ML BU DEĞERLERE GÖRE şansımız nedir. aşılamadan birkaç gün sonra göğüs uçlarımda batma göğüslerimdede ağrıma birde sağ kasıkta ara ara vuran ağrılarım var.bunlar bir belirti olabilirmi aşılamanın kaçıncı günü enerken test yapmalıyım.şimdiden çok teşekkür ederim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

bu değerlere şansınız tamdır. bu ağrılara özel bir mana vermemek gerekir. aşılamadan 14 gün sonra bhc baktırmanız uygundur

29 Ağustos 2016 10:21
gd
Soru Sahibi

HOCAM TEKRAR MERHABA BEN DÜN DAYANAMAYIP TEST YAPTIRDIM KANDA DÜNÇATLATMA İĞNESİNİ VURULALI 10.GÜN AŞILAMANINDA 9.GÜNÜYDÜ BETA HCG 5,31 ÇIKTI BU SONUÇ NEGATİFMİDİR. SONRADAN DEĞİŞEBİLİRMİ

1 Eylül 2016 10:07
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Erken olmuş bu değer gebeliğe işsret etmex

1 Eylül 2016 11:31