GM
Soru Sahibi
6 Ekim 2017 08:10

ara kanamam

merhaba ben pcoluyum bebek istiyoruz tedaviye başladık bana dr klomen ve progesteron verdi adetin 3 .günü klomen 20. günüde günde 1 adet progesteron bu şekilde 3 aylık bi tedavi verdi ancak her bi sıkıntım yokken bu ay adet dönemimde sadece kahvrengi hafif bi kandan açık bi kana dönüştü gebelik testi yaptırdım negatif hala kanamam var adetim de sökülmedi neden olabilir acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Fatma Horasan
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

ultraon ile muayene lazım. kliniğimize bekleriz

27 Ekim 2017 17:26