30 Mayıs 2014 12:47

ARA KANAMA

MERHABA, ŞUAN 26 YAŞINDAYIM. 19 YAŞIMDA PCOS TEŞHİSİ KONULDU. 7 YILDIR DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAKTAYIM 4 SENEDİR YAZZ 24+4 KULLANIYORUM. BU İLACI KULLANDIĞIMDAN BERİ HER SENE BİR KERE ORTALAMA 15 GÜN SÜREN ARA KANAMALARIM OLDU. ŞUBAT 2014 TEN BERİ HER ADET SONRASI BİTTİKTEN NEREDEYSE 2-3 GÜN SONRA GÜNLÜK AKINTIYLA SEYREDEN ARA KANAMA- LEKENME, BAZEN DE AÇIK RENKLİ OLDUKÇA SULU KANAMALARIM OLMAKTA. DOKTOR ULTRASON İLE MUAYENEDE BİR ŞEY BULAMADI. KONU ENDİŞELENDİRMEKTE, KONUYLA İLGİLİ YÖNLENDİRİR İSENİZ SEVİNİR. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER, SAYGILAR,

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Şahin  Zeteroğlu
Prof. Dr. Şahin Zeteroğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Kullandığınız preperatı değiştirin. Diane 35 daha uygun bir seçenek olabilir. Anlattığınız çok sorun değil.

30 Mayıs 2014 13:26